Tábor

Tábor je vrcholem skautského roku a možností vyzkoušet si naostro dovednosti získané na schůzkách a výpravách. Skautský tábor našeho oddílu je společný – všichni skauti a skautky se tak alespoň jednou ročně potkají na 2 týdny v přírodě.

Tábor se uskuteční na již známém místě u Boskovštejna, kde jsme tábořili v roce 2020. Stejně jako loni budou mít mladší děti (vlčata a světlušky) týdenní tábor od 9.-16.7., starší celých 14 dní od 9.-23.7. Na táboře budeme společně se skauty z Hodonína, tak jako v posledních letech.

Termín: 9.7. – 23.7.2022

Cena: 3800Kč

Pro vlčata a světlušky do 16.7. cena 2800Kč.

Místo: Boskovštejn (odkaz na mapu)

Jak se přihlásit:

Vyplněním a odevzdáním přihlášky.

Přihláška a informace pro skauty a skautky

Přihláška a informace pro vlčata a světlušky

Informace k platbě: Preferujeme bezhotovostní platbu na transparentní účet.

Táborový poplatek prosím uhraďte na bankovní účet: 2802104804/2010 (FIO banka), var. symbol dle tabulky níže.

Do poznámky uveďte Tábor Boskovštejn Jméno Příjmení dítěte.

Platbu lze zkontrolovat na transparentním účtu

Tabulka s variabilními symboly

Na co se děti mohou těšit:

• Celooddílový program i aktivity v družinách
  • Tábornické dovednosti: společné stavění jednoduchých vázaných staveb, vaření v Setonově hrnci aj.
  • V případě suchého období plovoucí oheň na přilehlém rybníce
  • Více pohybu než dříve
  • Každodenní vaření známých i neznámých pochutin pod vedením zkušených táborových kuchařů
  • Večerní programy plné zamyšlení a sdílení zážitků s ostatními

O bezpečí se po celou dobu tábora postará tým kvalifikovaných vedoucích, které již jistě znáte.

Sháníme:

• Trvanlivé potraviny
  • Železné pláty na táborová kamna

Nezapomeňte si zabalit vše potřebné! Foto: Patrik Šimr – Hombré